Diving in turkey with SIRENA Diving Kas:
Dalış Merkezimiz, scuba dalışları ile yeni tanışacak olanlara; PADI ve CMAS sistemlerinde eğitim vermektedir.
Sirena Dalış Merkezi Kas:
 
Kuruluşumuzun 12. yılı sebebiyle kisiye özel kurslar ve cazip fiyatlar alabilirsiniz..!


Informations about 
						  scuba diving courses
Dalış Merkezimiz, scuba dalışları ile yeni tanışacak olanlara; PADI ve CMAS sistemlerinde eğitim vermektedir. Bu kurslarda genel standartlardan ödün verilmeksizin bilimsel, stressiz ve de kişiye özel eğitim alırsınız. Bu perspektif bizim için vazgeçilmez bir önkoşuldur.
diving destiinations of turkey
Kaş ve çevresinde 30 değişik dalış noktası bulunmaktadır. Batık dalışı, mağara dalışı, rif dalışları, duvar dalışları, akıntı dalışları, gece dalışı gibi...


Informations about our diving boat & equipment
Günde 2 kez, en mükemmel dalış bölgelerine giden teknemiz Sirena'dan tüm dalış malzemelerini kiralayabilir ya da kendi dalış malzemelerinizi kaygısızca teknemizde bırakabilirsiniz. Dalıcı olmayan yakınlarınız da;küçük bir katılımcı payı ödeyerek sizinle bu maceraya katılabilirler.

Our prices for diving, courses, transfer & accommodation
Gruplar ve dalış paketleri için özel fiyatlarımıza bir göz atınız. Ayrıca organize edebileceğimiz otel rezervasyonu ve havaalanı transferleriyle ilgili detayları öğrenmek için aşağıdaki kutucuğu tıklayınız.


Airport trasnfer services & hotel room
Arzu ederseniz Antalya ya da Dalaman Havaalanlarından sizleri Kaş'a taşıyabilir ve tekrar Havaalanınıza bırakabiliriz. 10 yıldır birlikte çalıştığımız butik ve dost sıcaklığındaki otellerimizde sizlerin rezervasyonlarınızı yapabiliriz.

Introducing the team of SIRENA DIVING Kas/Turkey
Tüm Sirena ekibi sizinle birlikte olmaktan mutluluk duyacaktır. Bini aşan öğrenci yetiştirmiş ve 10.000'e yakın dalışları bulunan profesyonel PADI VE CMAS eğitmen ve dalış liderlerimiz size sualtında keyifli dakikalar yaşatmaktan onur duyacaklardır.

Informations about Kas
Ülkemizin nadir bakir kalan yerlerinden biri olan Kaş, keşfedilmeyi bekleyen tarihi dokusu ve sualtıyla, sizlere egzotik bir atmosferi yansıtmaktadır. Dalış ve diğer güzellikler için aşağıdaki kutucuğu tıklayınız.


Batı Antalya İş Rehberi Top100 diveSites